Konstrukcje stalowe


Konstrukcje stalowe

Firma PaNELTECH wykonuje konstrukcje stalowe oraz usługi montażowe od roku 1993. Posiadamy duże możliwości produkcyjne oraz wykwalifikowaną kadrę, gwarantującą wysoki poziom wykonawstwa konstrukcji stalowych.

Uzyskane w roku 1997 Świadectwo Kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa zalicza nasz Wydział Konstrukcji Stalowych do I Grupy Zakładów wykonujących konstrukcje spawane. Świadectwo to jest na bieżąco weryfikowane. W związku z tym uprawnieni jesteśmy do wykonawstwa i montażu wszelkich konstrukcji stalowych budowlanych, a w szczególności hal fabrycznych, magazynowych, obiektów handlowych i użyteczności publicznej.

Od 2014 posiadamy certyfikat zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji, uprawniający do wykonywania konstrukcji stalowych do klasy EXC-3, wg normy 1090-2. Certyfikat wydany przez TÜV Rheinland, potwierdza, że PaNELTECH Sp. z o.o. – Wydział Konstrukcji Stalowych posiada Zakładową Kontrolę Produkcji zgodną z najnowszą unijną normą budowlaną PN EN 1090-1, do prowadzenia prac w zakresie wykonawstwa, konstrukcji stalowych klasy EXC1, EXC2 i EXC3 wg normy PN EN 1090-2. Świadectwo jest obowiązkowym dokumentem dla zakładów dostarczających konstrukcje stalowe zgodnie z nową obowiązującą normą budowlaną PN EN 1090.

Charakterystyka wykonywanych konstrukcji

  • Nasze konstrukcje spełniają oczekiwania inwestorów i architektów zarówno w zakresie funkcjonalnym, jak i wrażenia estetycznego. Konstrukcje stalowe są zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie lub poprzez śrutowanie i malowanie zestawami farb alkidowych, epoksydowo – poliuretanowych lub chlorokauczukowych w żądanej kolorystyce.
  • Wykonujemy hale jedno- lub wielonawowe o różnych wysokościach, rozpiętościach i rozstawach ram nośnych, dostosowanych do potrzeb inwestora, według projektów własnych lub zleceniodawców.