Paneltech
Jak do nas dołączyć
Paneltech
Home 9 Rekrutacja

Rekrutacja

Zdajemy sobie sprawę, że podstawą każdej dobrze prosperującej firmy są jej Pracownicy.

Bez nich nie bylibyśmy w stanie być w tym miejscu, gdzie jesteśmy teraz. Dlatego zależy nam na doborze najlepszych specjalistów, którzy z łatwością wkomponują się w nasz zgrany przez lata zespół. Przejście przez poniższe etapy rekrutacji pozwolą nam wyłonić kandydatów, którzy sprostają naszym oczekiwaniom i umożliwią dalszy rozwój naszej firmy oraz jej pracowników w przyjaznej atmosferze i profesjonalnym środowisku pracy.

Proces rekrutacji krok po kroku

Znajdź ofertę pracy

Zapoznaj się z naszymi ofertami i wybierz odpowiednią dla siebie.

 

APLIKUJ

Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku „aplikuj” w naszych ofertach pracy i poczekaj na odpowiedź.

 

Skontaktujemy się z Tobą

Jeśli Twoją aplikacja spełni nasze oczekiwania, to odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku najbliższych dni.

 

Przyjdź na spotkanie

Zaprosimy Cię na spotkanie, na którym Ty dowiesz się więcej o samym stanowisku oraz organizacji pracy, a my poznamy Ciebie, twoje kwalifikacje oraz umiejętności.


 

Witamy w Paneltech!

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to zaproponujemy Ci pracę w naszym zespole, a Ty zdecydujesz, czy Paneltech jest miejscem, w którym chcesz się rozwijać i budować swoją karierę. Od tej pory będziemy z Tobą w stałym kontakcie i zadbamy o Twoje wdrożenie.

Aplikuj

    Imię* Nazwisko* Email* Telefon* Miasto* Kod pocztowy* Kraj* Uwagi
    Jestem zainteresowany pracą na stanowisku*: Czy posiada Pan/Pani doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku?* Pana/Pani wykształcenie? Oczekiwane wynagrodzenie netto Dołącz CV (tylko pliki PDF)