Paneltech
Home 9 Stolarka aluminiowa 9 Econoline – system okienno drzwiowy bez izolacji termicznej

ECONOLINE

System bez izolacji termicznej, przeznaczony do konstruowania wewnętrznych przegród, zarówno stałych jak i tych z oknami i drzwiami.

Szerokość profili 51mm daje dużą swobodę dla projektantów i komfort dla wykonawców. System pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 3mm do 38mm. Szyby są mocowane i uszczelniane we wrębach skrzydeł przy użyciu listew przyszybowych z kształtowników aluminiowych oraz uszczelek. System Econoline jest kompatybilny z innymi systemami Aliplast: wspólne listwy szklące, uszczelki, narożniki i okucia.

ZASTOSOWANIE systemu econoline

Fasada aluminiowa
Drzwi oraz segmenty ścian działowych przeznaczone do ogólnego stosowania w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz w pomieszczeniach o charakterze biurowym. Istnieje możliwość wbudowania drzwi Econoline w ściany działowe wykonane z segmentów

Econoline lub w inne ściany, o dowolnej konstrukcji, zgodnie z projektem technicznym obiektu. Możliwość konstruowania drzwi przesuwnych, wahadłowych, łączenie ścian pod dowolnym kątem, oraz wzmacnianie już wykonanych, a nawet zamontowanych elementów.

szczegóły

przekroj przez drzwi EL014 + EL025 przekrój przez drzwi EL011 + EL022 przekrój przez okno EL010 + VL820

Tabela specyfikacji produktu

System materiał głębokość ościeżnicy głębokość skrzydła grubość szklenia akustyka typ okien typ drzwi
EL okno aluminium 51 mm 60 mm do 37 mm 37 (-2,-6) dB rozwierne, rozwierno uchylne
EL drzwi aluminium 51 mm 51 mm do 37 mm 38 (-1,-3) dB rozwierne

ulotka - systemy aluminiowe

poproś o wycenę

    Imię i Nazwisko* Firma Email* Telefon* Miasto* Kod pocztowy*
    Temat Uwagi