Skontaktuj się z nami






PaNELTECH Sp. z o.o.
ul. Michałkowicka 24 Chorzów 41-508
E: info@paneltech.pl
T: 32 245-91-41 do 46
F: 32 245-91-39
NIP 6270012306
REGON 008118215
KRS 0000105517 Sąd Rejonowy Katowice- Wschód w katowicach,
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

płyty warstwowe i izolacyjne

REGION PÓŁNOCNY REGION POŁUDNIOWY
Roman Rożek
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Region Północny

T: 507 000 668
E: r.rozek@paneltech.pl
Tomasz Watoła
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Region Południowy

T: 513 188 671
t.watola@paneltech.pl
Rafał Porębski
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 519 332 390
E: r.porebski@paneltech.pl
Mariusz Persona
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 519 332 378
E: m.persona@paneltech.pl
Piotr Szymankiewicz
Product manager
T: 507 730 111
p.szymankiewicz@paneltech.pl
Dariusz Kustra
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 505 938 991
d.kustra@paneltech.pl
Krzysztof Schudy
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 505 938 943
E: k.schudy@paneltech.pl
Andrzej Krzyżek
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 507 000 651
andrzej.k@paneltech.pl
Dariusz Zatorski
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 519 332 387
E: d.zatorski@paneltech.pl
Krzysztof Neumann
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
T: 513 188 657
E: k.neumann@paneltech.pl

Eksport


Barbara Kopiecka
M: +48 505 93 89 54
T: +48 32 245 91 41 wewn. 212
E: b.kopiecka@paneltech.pl

Lukasz Poskuta
M: +48 505 93 88 66
T: 32 245 91 41 wewn. 202
E: l.poskuta@paneltech.pl

Iwona Moś
M: +48 519 332 386
T: 32 245 91 41 wewn. 213
E: i.mos@paneltech.pl

Styropian

Dział obsługi klienta
T: 32 245-91-41 wewn. 300
E: styropian@paneltech.pl

Drzwi przemysłowe i chłodnicze


Drzwi przemysłowe i chłodnicze
Aleksander Ślęzak
T: +48 507 000 698
T: 32 245 91 41 wewn. 614
a.slezak@paneltech.pl

Bramy Hormann
T: 32 245 91 41 wewn. 320
bramy@paneltech.pl

Pozostałe produkty


Stolarka aluminiowa
Andrzej Paluszkiewicz
T: 513 188 685
E: a.paluszkiewicz@paneltech.pl

Konstrukcje stalowe
T: 32 245 91 41 wew. 541
E: konstrukcje@paneltech.pl

Obróbki blacharskie
Łukasz Janicki
T: 513 188 684
E: l.janicki@paneltech.pl

Kasetony
Łukasz Janicki
T: 513 188 684
E: l.janicki@paneltech.pl

Generalne wykonawstwo
T: 32 245 91 41 wew. 500, 501, 503
E: budomont@paneltech.pl

Labolatorium
Leszek Niepokojczycki
T: 513 188 660
32 245-91-41, wew. 180
E: labor@paneltech.pl

Spawanie
T: 32 245 91 41 wew. 541
E: konstrukcje@paneltech.pl

Transport


Marcin Jeruzel
T: +48 505 938 917
T: 32 245 91 41 wewn. 170
m.jeruzel@paneltech.pl

Barbara Szczygieł
T: +48 505 938 881
T: 32 245 91 41 wewn. 174
b.szczygiel@paneltech.pl

Andrzej Loska
T: +48 507 000 696
T: 32 245 91 41 wewn. 171
a.loska@paneltech.pl